FAKEOFF (fakeoff) wrote,
FAKEOFF
fakeoff

WikiLeaks розповів про схему стеження за мобільними мережами в Росії

Джерело: http://fakeoff.org/uk/politics/wikileaks-rozpoviv-pro-skhemu-stezhennya-za-mobilnimi-merezhami-v-rosii

Портал WikiLeaks опублікував документи про петербурзьку компанію "Петер-Сервіс". Стверджується, що вона сприяла стеженню за громадянами в Росії.

Портал WikiLeaks опублікував перші двісті документів в рамках анонсованої серії "Spy Files Russia" ("Шпигунські файли Росії"). Фігурантом першої публікації, яка охоплює період з 2007 по 2015 роки, стала російська компанія "Петер-Сервіс", яка, як стверджується, співпрацювала зі спецслужбами РФ, сприяючи стеженню за громадянами.

"Петер-Сервіс", що є основним постачальником програмного забезпечення для мобільної телекомунікаційної мережі в Росії, пропонувала технології, які могли забезпечити стеження за фізичними особами. Продукти компанії надають доступ до даних про абонентів, у тому числі до записів розмов, текстових повідомлень, ідентифікаторів пристроїв, IP-адрес, інформації про стільникові вишки. Про інші компанії, які могли займатися такою ж діяльністю, не йдеться.

Компанія "Петер-Сервіс", згідно з повідомленням WikiLeaks, була заснована у Санкт-Петербурзі в 1992 році. Зараз в її структурах працює понад тисяча людей по всій Росії, а також в Україні. У самій компанії стверджують, що її технології дозволяють обробляти до 500 мільйонів з'єднань на добу.

Tags: Росія
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments